Hakkımızda

FİRMAMIZ

1998 Yılında kurulmuş olan Antalya Kent Ekipmanları, bugüne dek çocuk oyun parkları ve kent ekipmanları üretmektedir.

Ürünlerimizde kalite, güvenli ve dürüst hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir kuruluş olarak bu günlere gelmiş ve faaliyetine devam etmektedir.

Tüm ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında uzun yıllar sağlamlığı ve kalitesiyle müşterilerimizin beğenisini kazanmış ve insanların kullanımına devam etmektedir.

NELER YAPTIK?

1998 Yılında faaliyetlerine ve üretimlerine başlamış serüvenimiz hız kesmeden devam etmektedir.

İlk kurulduğu yıllarda ürün çeşitliliğimiz sadece birkaç adetten oluşurken şuan sayısı 1000'i geçen ürün çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.

Antalya Park ve Bahçe Ürünleri üretimi yapmakta olan firmamız Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde Park Bahçe ve Park Ekipmanları denildiğinde en kaliteli ve ilk akla gelen firma olma başarısını yaşamaktadır.

NEDEN BİZ?

Tüm üretim, pazarlama, kurulum ve montaj aşamalarında %100 müşteri memmuniyetini ilke edinmemizden dolayı müşterilerimiz bizi tercih etmektedir.

Kaliteli çizgisinden vazgeçmeden oyun parkları üreten firmamız çizgisini bozmadan büyük bir kalite timsali olmuştur. 

Tüm ürettiğimiz Park Bahçe ÜrünleriOyun ParklarıPark Ekipmanları ile beraber kendi firma çalışanlarımı ve araçlarımız ile kalitemizden ödün vermeden temiz, titiz ve sağlam işlem aşamaları izlemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Kurumsal kimlik kriterlerine uymak

Kaliteli hizmet

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin ulaşım hizmetleri ihtiyacını karşılamak

Beklenti , istek ve ihtiyaçları gerektiği gibi karşılayabilmek

Verdiğimiz ilk hizmette kalitemizi belli ederek müşteri devamlılığını sağlayabilmek , ulaşım hizmetlerinde tercih edilen olmak

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek

Gerek ulaşım gerekse turizm hizmetlerinde edindiğimiz görevi layıkıyla yerine getirmek ve güvenilir olmak

Dürüstlük ve şeffaflık,  sorumluluk ve hesap verebilirlik, karşılıklı sevgi ve saygı , çalışanların mutluluğu ve ekip ruhu, tecrübe ve uzmanlık, kalite ve güven,

toplumsal değerlere saygı, sağlıklı ve pozitif iletişim esaslarına bağlı kalarak Türkiye ve dünya çapında geniş kitlelere ulaşım ve turizm alanında hizmet verebilmek.

VİZYONUMUZ

Her bakımdan Türkiye ve Dünya da birinci sınıf bir turizm şirketi olmak

Milyonların ulaşımını daha kolay ve güvenli hale getirmek

İnsanların özel günlerine, mutluluklarına, seyahatlerine ulaşım hizmetleri ile ortak olmak ve günlük hayatlarında da tercih edilen bir firma olmak